Зробити дерев'яну шведську стінку своїми руками - не так вже й важко. Ну трохи поморочився, мозолі натер - але ж вестч!!!
Шведська стінка з турніками зверху. Конструкція не моя - підгледів десь в інтернетах. З матеріалів використав два бруси 150х55 4м - залишались від будівництва даху. На перемички купив держаків. От і все.
Почалось все з того, що Єва почала лазить по драбині на другий поверх. Отака собі хуліганка:
Розказав я про це на роботі Ігорю. Кажу, прикольно було б купить шведську стінку, щоб Єва по ній лазила. От тіки недешево це. А він мені - тю, дак сам зроби.
Ну я недовго думаючи і зробив )))
Стеля в нас зараз близько 2,8 м. Тому брус я відрізав 2,5 м і пройшовся фуганком - зняв ворсу після пилорами. Потім кути зкруглив рубанком. Вийшло щось таке страшненьке:
Далі довго і нудно шліфував. Довго - бо шліфмашина навернулась ще на першому брусі і довелось вручну. Крім того, сосна багата на сучки. А рубанок біля сучків вигризав добрячі ямки. Ось такий процес шліфування:
Врешті мені надоїло і я кинув як є. Купили з Оленкою в епіцентрах держаки (для лопати 10 шт і для сапи 3 шт), коронки (висверлювать дірки), клей ПВА і лак тонований сосною.
Підняв я все це добро на 2 поверх - там комфортніше ніж в гаражі, та і машину виганять не тре шоб працювать. Трохи дошліфував і посверлив дірки:
Оказалось що в наборі коронок не було потрібного діаметру. Тому купив перові сверла на 26 (для держака сапки) і 35 (для держака лопати). Та і ці дірки були малуваті. Тому краєчки держаків тщательно обработать напильником крупной наждачкой шурував.
Далі з допомогою Оленки зклеїли все в кучу, зв'язали мотузкою і залишили на ніч:
На цьому етапі допустив помилку: держаки тісно входили в посадочні місця. Для першого бруса це не було проблемою - кожен держак окремо вбив до упору. Але коли треба було надіть на стирчащі прутики другий брус - це вже було геморно. Як потім з'ясувалось, не впхнув десь на 1 см.
Поки клеїлась основна стінка, приступив до виготовлення верха з турніками. Простругав обрізки бруса (ті що залишились від 4 м), щоб згладить кути з одного боку:
Далі по накатаній схемі - шліфував, сверлив дірки і клеїв. Потім вскрив лаком двічі обидві частини конструкції. Коли лак висох (пару годин сохнуть) спустив на 1 поверх і зклепав до кучі.
Ось так воно виглядає зараз:
Затрати: 130 грн на держаки, 50 грн на всяке фуфло тіпа наждачки і сверл, 40 грн лак, 40 грн клей, 72 грн брус (0,06 м3) = 332
Найдешевшу стінку в інтернетах бачив за 850 грн.
З.І. Без шліфмашини більше на такі роботи не підписуюсь!!!
(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team
Коментарі
:)
чувак, репект. в мене терпіння не хватило б навіть їздити в магаз купувати усьо то
Дякую. Зате так прикольно,
Дякую. Зате так прикольно, коли діти лазяють там... Да і нам з Оленкой повисіть і попідтягуваться подобається
респект Ру!!!
У мене Ру - супер майстер на всі руки!)Чесно думала що його більше ніж як на шліфування одного бруса не хватить, аж ні....ну і впертий!)))))Такої класної стінки ніде і не за скільки не купиш!Макс, приїзжай з сім’єю на турнік попідтягуватись, спинку-ручки розмять)
Дякую, кохана. З твоєю
Дякую, кохана. З твоєю допомогою ;)
dommtester1 com
dommtester1 com
"dommtester2 com" dommtester2 com
[url - dommtester4 com
dommtester3 com dommtester3 com
dommtester com
Абулия
Додати коментар