Ви є тут

Добробут vs Баришівська поліклініка

Так трапилось, що Єва захворіла і пробула на лікарняному більше тижня. Почалось все з високої температури, яку було важко збить. Та зараз не про це. І от під час цього "хворіння" у Єви на дуже симпатичненькому личику з'явилася парочка маленьких червонуватих п'ятнишок.

От в сб (31.03.) Єву виписали з лікарняного і пустили в садок. Та проходили ми туди не довго - в перший же день (понеділок) нас вигнали, вірніше "попросили" :) (в ввечері сказали що без довідки від дерматолога не пустять). Оскільки педіатр в Баришівці рекомендував питання шкірного характеру вирішувать в Києві, записались до дерматолога в Добробут на 8:00 наступного дня (вівторок).

Добробут

Як і повинно бути в приватних клініках, нас прийняли без черг і заморочок. Лікар приділив максимум уваги і досить чітко проконсультував. Оскільки ультрафіолетова лампа не показала грибок, нам рекомендували провести аналіз мікроскопії і "висіять" що "висіється". Ми погодились, Єва не без криків здала матеріали для аналізів. Результат мікроскопії планувався на наступний день, результат "висіювання" - через 2 тижня.

Дерматолог в заключенні не дозволяє відвідувати садок до результатів аналізів:

Ну що ж робити, звоню на роботу і повідомляю що я на лікарняному. Їду в Баришівську поліклініку оформлювать лікарняний.

Баришівська поліклініка

Оскільки ця організація державна і безкоштовна, тут повно черг і відношення не те. Та зараз знову не про це. В реєстратурі мене послали до педіатра за лікарняним. Педіатр переводить стрілки на дерматолога (при тому, що і в реєстратурі, і педіатру я показував заключення з Добробута).

У дерматолога про заключення не згадую, кажу що в садок не пускають без довідки. А лікар просто мене посилає здать аналіз мікроскопії в поліклініці в лаболаторії за 10 хв.

Хватаю Єву і біжу в лабораторію, чекаю чергу (хвилин 20), чекаю результат (хвилин 20), з результатом йду до дерматолога і отримую дозвіл відвідування садочка (5 хв).

І весь цей квест "нашару".

Висновки і до чого все це

Нічого не хочу сказати поганого про Добробут. Навпаки, там уваги нам приділили більше і якісніше нас прийняли. І якщо не брать до уваги фінансову сторону, то в Добробуті той самий результат. Але, що дивно, задрипана Баришівська поліклініка розрулила ситуацію швидше за буржуйський приватний Добробут. Сам в це не повірив би, якби не з нами це сталось.


З.І. Не скажу, скільки ми заплатили за Добробут (та в них прайси на сайті є, хто хоче узнає). Звичайно, як не брать фінансову сторону, в Добробуті все було правильно. Не можна буть на 100% впевненим у діагнозі без аналізів.


З.І.І. Результати аналізу мікроскопії з добробута:

 

З.І.І.І. Пройшло трохи часу і ми вилікували Євину алергію але тільки з другої спроби.

Так от, перша спроба була тим кремиком що призначив лікар з Баришівської лікарні. Кремик називався ....., його ціна близько 12 грн. Через 5 днів лікування особого покращення не виявлено. Через тиждень все було так, як і перед курсом лікування.(

Довго не вагаючись, я купила ті кремики що назначив лікар з  буржуйського приватного Добробуту. Перші п’ять днів використовувать крем  "Тридерм". Ціна його близько 65 грн. І при необхідності закінчить лікування бальзамом Цикапласт. Ціна його близько 90 грн. Вже на п’ятий день лікування "тридермом" п’ятнишки пропали практично повністю. На всяк випадок я вирішила їх "добить"  бальзамом Цикапласт і вже на другий день використання його від п’ятнишок не залишилось і сліду!)

Різниця по ціні лікування колосальна!!! Але так приємно бачити свою дитину з красивою і здоровою шкірою!!!))) Це того варто!

 

Коментарі

Зображення користувача Maks.

це як в інспекції ріпакового насіння - вміст ерукової кислоти можна перевірить на хроматографі за багато часу і грошів, з дуже великим відсотком правдивості результату, а можна за допомогою експрес-методу лакмусовм папірцем на 5 хв нашару з невеликим відсотоком правдивості. Це я до того що в Добробуті перестраховуються, бо раптом шось не так їм відповідать, а в держклініках/лабораторіях можуть і експрес-метод допустить з невеликою вірогідністю, все рівно їх відповідальності ноль

Я з тобою згодний, Добробут перестраховується і поганого в цьому нічого нема. Але, я думаю, мікроскопія (перший аналіз) в обох випадках однакова. Не зрозуміло чого Добробут мікросокопію робив на наступний день - ділов то в мікроскоп глянуть!?

Якби вони зразу сказали результат, ми б ще встигли в садок.

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team