Ви є тут

Наші перші Дениші

Дениші скалодром

Дениші - село під Житомиром (дорога Житомир - Чуднів), відоме своїм скалодромом. Ще в минулому році ми туди збирались, бо з нагоди будівництва покрівлі були придбани мотузка і системи. Та так вже трапилось, що виїхать туди ми змогли лише цим літом...
...і відтягнулись по повній.Дорога в Дениші

Доїхать туди легко: Баришівка - Київ - Житомир - Дениші (від Житомира до Денишів по Н-03). Ось такий маршрут:


View Larger Map

В самому селі є з'їзд вліво до санаторію (там ще знак є якийсь). По тій дорозі їдемо і бачимо як зліва уходять в ліс грунтові доріжки. Нам туди і треба. Недалечко від дороги вже і обрив.

Саклодром Дениші

Скалодром ділиться приблизно на 4 частини - великі і не дуже пощадки з підписаними маршрутами, провішеними шлямбурами. Я їх буду нумерувать від дамби.

Приїхали ми пізненько, поставили палатку і спать лягли. Так як це були не вихідні - народу не було. На ранок приїхали на славуті жменька пацанчегів і провісила трассу на другій ділянці. Ну ми теж зібрали свої лахи, поснідали легенько і провісили мотузку на третій, і не вгадали. Бо скеля в цьому місці була мокра і слизька після довгих дощів. Видертись на неї нам так і не вдалося. Тільки Оленка спустилась разок з гори ось так:

Оленка починає спуск

Перший раз доволі страшно

Бо високо

Ну шо його робить? Довелось перевісить мотузку на першій ділянці. Вона, мабуть, і найбільша. І маршрути там є різної складності. От перевісив я мотузку і, даби перевірить її, спустився вниз:

Рублін спускається - перевірка страховки

 

Рублін спускається

Потім Оленка інсайтом пройшла цей маршрут до самого верху і спустилась вниз:

Оленка тримається за виступ

Трохи полазивши, притомились. Зібрали мотузки і пішли на дамбу подивитись. Там я мав намір зпуститись, але передумав бо не знайшов нормального місця.

Трохи відпочивши ми зупинились на четвертій ділянці і пройшли простенький noname маршрут. А на завершення я піднявся по "Отакій от загогулині".

Не обійшлось і без травм. Оленка пошкодила спину трохи:

Оленка поранила спину

З.І. Маршрути вибирали прості - якраз для нашого початкового рівня. Страховка верхня, організована за два дерева куском старої мотузки з карабіном посередині. А взагалі пробито багацько шлямбурів - можна і з нижньою страховкою лазать.

Коментарі

Назву першого маршруту з"ясувать не вдалось. Та ми по ньому і не лазили толком. Другим був "Блін" - 5а. Це його ми успішно долали інсайтом. Складність низька, але і ми тільки починаємо. Третім був "Отака от загогуліна" (яку я подолав), але опису його в інтернеті не знайшов.

Як наступного разу побуваємо в Денишах - постараюсь підготувать матеріал по маршрутах. Бо єдиний достойний матеріал з фотками був знайдений на сайті білоруського клубу - дивно що білоруси знають дениші краще за українців.

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team