Ви є тут

Свято Осені в садку

От і кінець жовтня. Якось прийшла осінь повільно, непомітно, пошепки, з приємними пахощами опалих листочків, барвистими кольорами на деревах. Ех, красиво...і трішки сумно.

І садок, в якій ходить Єва, також вирішив ушанувати цю пору року святом - святом Осені:)

Свято було призначене на четвер, 25 жовтня 2012 року.

Про це ми, батьки, узнали напередодні - у вівторок. Вихователька попросила просто обшить якесь платтячко листочками і все.

Спочатку я подумала що досить буде кольорового картону, ножиць і скотчу))), але...обговоривши наряд з дівчатами зі своєї роботи, вирішила пошукати більш прикольніши матеріали для оздоблення платтячка. Того ж вечора, у вівторок, було куплено в’язочку маленьких яблучок і перчинок. Також, була придбана гірляндочка з осінніми листочками різного розміру. Прихвативши платтячко зі своїми придбаннями на роботу, я благополучно всі матеріали віддала своїм дівчатам які з радістю (сподіваюсь) тут же взялися творити осінній наряд для Євуськи. Скажу вам, дівчата потрудились на славу -  Євин "прикид" визвав массу вражень і емоцій у вихователів інших працівників садочку і батьків дітей))). Якщо чесно, я навіть і не сподівалась на таку красу!!! Взагалі свято було проведено цікаво, діти як завжди табуном пробігали за вихователькою, хтось плакав що не прийшла мама, хтось стояв і махав руками своїм батькам поки інші танцювали))) Було весело всім.

Фотозвіт нижче. Велика подяка моїм колегам Наталі і Юлі за натхнення і оздоблення костюму!

 

 

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team