Ви є тут

Як мені гланди вирізали

Всього дві ангіни за півроку і хронічний тонзиліт дають привід лікарям рекомендувати видалення гландів (піднебінних мигдаликів). Я би не повірив, якби три лікарі підряд не казали одне й те саме. Ну шо ж, чому б і ні? Все-рівно горло у мене слабеньке, а так холодне пиво і все таке... От я і созрів.  Направили мене на консультацію у військовий госпіталь до ЛОРа і там записали на операцію на 26.04.11.

В назначений день приперлися ми з Оленкой туди - а кажуть ніфіга. Ти поїв, кажуть, оперувать не будем (тіпа обригаю їх в процессі). Крім того, я не був готовий до госпіталізації - мене про це не попередили. Тому перенесли операцію на наступний день.

І от в середу вранці, нічого не пожравши, вернувся я в госпіталь. Поселився в палаті і чекав... Згадали про мене близько 12. Вкололи в жо два уколи і відправили в операційну. Там я зняв штани (мабуть щоб не заляпать кров'ю), надів на ноги бахіли, а на голову - шапочку. В операційній посадили в куточок на стільчик і обмотали простинкой (знову таки, щоб кров'ю не обляпаться). В руки дали судочок, який за операцію я на половину наповнив кров'ю.

Сама процедура не страшна (принаймні для мене). Лікар вколов місцеву анестезію і копошився в моєму роті. Видаляли, як мені здалося, фігнюшкою з петлею проволочки на кінці. Петельку одягали на гланди і тянули ))) Так зробили зліва. Потім припекли лазером - зупинили кровотечу. Потім повторили процедуру з правої сторони.

Ось і все. На столі лежали два згусточки, розміром з око.

Боліло (і сильно боліло) тільки один раз - як відходив наркоз. Але тут прийшла медсестра і жахнула укольчик. Більше не боліло. Дали рушничка, щоб я на нього плював (ковтать неможна). Він до вечора став мокрий і червоний, замінили. Потім ще ввечері уколи, зранку уколи - і на виписку.  Вдома, вже під вечір, спробував кисіль і рідку манку - дякую коханій моїй дружині Оленці, не дала з голоду померти.

На наступний день в місцевій лікарні продовжив лікарняний. От і все, польот нормальний )

Коментарі

Підкажіть вартість цієї процедури  3 роки тому - щоб хоч зорієнтуватись. Дякую!

Вартість навіть приблизно не підкажу - робив по страховій.

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team