Ви є тут

Як Русіку гланди вирізали (варіант розповіді Оленки)

Часті ангіни і захворювання горла дали привід лікарям рекомендувати моєму Русіку видалення гландів (піднебінних мигдаликів). Якщо чесно, я була проти повного видалення вищезазначених органів (було побоювання того, що чудовий барітон Ру може дуже сильно змінитись, хоча це б звісно ніяк не повпливало б на моє кохання до нього:). Полізла в інет і начиталась що можна зробити часткове видалення і досягнути того самого ефекту. Але мої доводи були відкинуто повністю без права на їх існування і...Ру созрів на операцію.  Направили його на консультацію у військовий госпіталь до ЛОРа і там записали на операцію на 26.04.11.

Хоча Ру і попереджало декілька зацікавлених в його здоров’ї осіб про те, що можуть покласти на стаціонар, він з стійкою йому наполегливістю (не плутать з впертістю:)  таки не взявши з собою ніяких додаткових речей (тапки, полотенце, труси запасні) в назначений день, добряче попоївши (він дуже переживав по тому поводу, що після операції довго не можна їсти) поперся в лікарню.  З ним, відпросившись з роботи, поперлась і я. Русік не збирався лягати на стаціонар і тому його хтось мав відвезти безгландого і замученого додому. І цім хтось (ясень пень) була я. Доречі, мені здавалось що він переживав не за операцію, а за те, що йому прийдеться побути у шкурі людини яка сидить на строгій дієті (маленьке уточнення: 30,04,2011 свято Великодня, ну і з святковим столом він зі свистом пролітав:).
 
І от, молода, але сурова тьотя ЛОР відправила його наївшогося і без додаткових речей (все ж таки операція оказалась не амбулаторно і як мінімум добу треба було лежать на стаціонарі) з лікарні і сказала щоб завтра з тапками і спортивними штанами і головне НА ГОЛОДНИЙ ШЛУНОК  зранку був у лікарні.
 
В середу вранці, тобто 27,04,2011, нічого не пожравши, поїхав він в госпіталь. Я, знаючи що його там після операції залишать і в принципі нічим коханому не допоможу (а від моїх охів-вздохів йому тим більше тошно буде), поїхала на роботу. Вислів «очікування операції гірше за її саму» такі оказався вірним. Мені здалося, що Ру, поки чекав сурову тьотю, почав нервуватись, аж поки годин в 12 він не написав що йому зробили анастезію (уколи у жо) і судьба його гландів вирішена. Стараючись не думати про те, що з ним там роблять, я заглибилась у роботу поки він не написав що уже лишився коє-яких органів (я про гланди пишу). Остаток дня і весь наступний ранок ми переписувались смс і я переживала як він там бідненький — голодний і без гландів (судячи з усього переживала тільки я).
 
28,04,2011 я приїхала за своїм Ру в лікарню і просто таки не впізнала — він схуд за цю добу мабудь кілограмів на 5 (я ще подумала: «невже гланди так багато важать?»), під очима синці, голодні очі — сидить собі перед кабінетом лікаря очікуючи виписки з полотеничком і попльовує туби періодично. Було його дуже жалко, але... без плюсів не обійшлося — мій коханий мовчав! Бо говорити не можна було :) І він мовчав цілих 2 дні!!! А ще, він згадав як тримать шарікову ручку і як це каліграфічно писать на бамажці, бо його «шикарний» почерк я не розуміла і весь час просила написать ще раз розборчивіше:) І нарешті виспався і відпочив (принаймні від роботи), бо взяв лікарняний у місцевій лікарні (не пертися ж на роботу після такої серйозної операції!).
 
З голоду померти ми йому так і не дали — наварили повно манної кашки (ріденької, щоб міг пити), кисілю, бульйону — всякої смакоти вобщем (думаю він ще довго їх не захоче пити:)
От і все, польот пройшов нормально:)
 
З.І. Треба віддати належне цьому мужньому чоловіку — ні разу, з того моменту коли йому зробили уколи і аж до того моменту коли він міг нормально ковтати і почав із захопленням поїдать все, що бачив їстівного в нашому будинку, він не поскаржився на те, що у нього щось десь болить, пече чи ниє! 

 

Коментарі

Фіга собі. Оце так петицію навояла. Не очікував...

Дякую, цікава розповідь про мої подвиги ;)

Зображення користувача helen.

Все для тебе, Сонечко ))))

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team